Що подарувати чоловікові на день народження

Що подарувати чоловікові на день народження

14.12.2021
0

День народження — головне свято в житті будь-якої людини, адже з цієї дати виникло її життя. І хоча чоловіки не такі романтичні та сентиментальні, як жінки, але подарункам раді будуть не менше. Про те, на чому власний вибір зупинити, готуючись вітати з народженням батька, друга, коханого, сина, а ще інших, не дуже близьких представників чоловіків, розказано у статті.

Показники вибору чоловічого подарунку на День народження

Щоб дар не виглядав смішно і став по-справжньому хорошим сюрпризом для іменинника, необхідно обов'язково взяти до уваги пару моментів, визначаючись із вибором:

 1. Вік обдаровуваного. Подарунок, який напевно потішить хлопця, для літнього чоловіка буває як мінімум дивним, а то й зовсім образливим.
 2. Статус та рівень взаємовідносин. Це також дуже важливо: одна справа — дар близькому другові, і абсолютно інше — для керівника відділу чи підприємства.
 3. Коло інтересів, захоплення, хобі також мають неабияку значимість. Ідеально, якщо подарунок справді зацікавить власного отримувача, відповідаючи його схильностям та виборам.
 4. Стане в нагоді орієнтація на популярні тенденції в парфумерії, одязі та аксесуарах, якщо доречно презентувати що-небудь з таких речей.
 5. Загальний стан організму та життєвий образ — критерії, якими теж не можна нехтувати. Від них здебільшого залежить вибір подарунку.
 6. Як, тим не менш, і від почуття гумору обдаровуваного. Те, наскільки воно розвинене, дуже головне не забути врахувати, підбираючи подарунок.
 7. Нарешті, необхідно звернути увагу на бажання винуватця урочистості, можливо, висловлені їм мимохіть. Або ж можна випадково запитати його про те, що б йому хотілося отримати у свій день народження.

Що презентувати чоловікові: топ найкращих ідей на всі часи для чоловіка, хлопця чи друга

Що презентувати чоловікам та хлопцям великим та маленьким, брутальним та романтичним, нестримним чи спокійним, юним та у віці? Чоловіки вимагають уваги як мінімум з трьох приводів на рік: день народження, Новий рік та 23 лютого.
Плюс додаються професійні свята, весільні роковини тощо. Не скупіться на увагу, адже це найцінніше в чоловічому подарунку.
Ось наша міфічна добірка чоловічих подарунків з різного приводу ! Також, актуальна добірка ідей новорічних подарунків чоловікові 2022

Показники вибору чоловічого подарунку

При виборі чоловічого подарунка, потрібно орієнтуватися на його вік, а також на захоплення одержувача. Краще дарувати ту річ, про яку людина мріяла. Можна заздалегідь запитати, що хоче винуватець урочистостей. Якщо він не захоче говорити чи посоромлюється — вірним способом буде подивитися за його захопленнями та інтересами.

Якщо люди добре знайомі, не складе величезної праці вибрати власне необхідну і бажану, а непотрібну річ.

Орієнтиром для будь-якого дарувальника будуть популярні тенденції. Серед чоловіків дуже популярна органічна косметика, наприклад, шампунь або бальзам для бороди, гарні сорочки з яскравим принтом, комп'ютерні гаджети. Це універсальні варіанти, які підійдуть будь-якого віку.

Класифікуємо чоловічі подарунки

З погляду жінки, чоловічий подарунок — це не просто мила дрібниця, а й символ уваги, поваги та розуміння. Чоловік же сприймає будь-який подарунок як приємну несподіванку, гру, виконання бажання, і вже потім приходить до усвідомлення того, що вкладає в даний подарунок жінка. Нерозуміння цього зв'язку часто призводить до того, що жінки вручають подарунок, незначний для винуватця урочистості, але дуже «значущий» з погляду дарительки. Щоб підібрати правильний подарунок та порадувати чоловіка, необхідно поставити себе на його місце та підійти до презенту власне з погляду чоловіка.

Як правило, подарунки чоловікам поділяють на пару категорій:

 • За ціною;
 • По віку;
 • Відповідно до взаємовідносин;
 • За захопленням.

Обов'язково враховувати категорію, до якої він належить і хоча б уявляти, що найкраще підходить імениннику.

Що подарувати чоловікові на день народження, у якого все є

Підбираючи, що презентувати чоловікові на День народження, пам'ятайте основну відмінність чоловіків від жінок: мужики реальні прагматики, а тому переважно цінують ті подарунки, які можна застосовувати день у день. Дуже часто жінки дарують щось гарне, але малозастосовне, і подібні дари чоловіка не дуже визнають, вони все-таки цінують зручні речі. Якщо ви збираєтеся зробити сюрприз коханому, і він має при цьому чудове почуття гумору, зосередьтеся на незвичайних варіантах. Деяким іменинникам приємні не так подарунки, як емоції: для них найкращим рішенням буде похід у кіно, театр, подорож або парашутний стрибок. Такі емоційні подарунки їх точно порадують.

Сподіваємось, наша колекція ідей допомогла вам вибрати ідеальний варіант. Збираючи ідеї, ми сконцентрувалися на корисних, практичних товарах, а ще на найбільш затребуваних чоловічих захопленнях: рибалці, автомобілях та спорті. З нашого поля зору не пішли ні стильні аксесуари, ні “прикольні” речі. Тому все, що вам залишається вибрати чудовий товар і подарувати його коханому. Сподіваємося, незабутні подарунки здивують вашого чоловіка, і він неодноразово по праву оцінить їхню практичність.

Зрозуміло, в інтернеті важко знайти унікальні та просто оригінальні та сучасні ідеї на день народження, які водночас були б дешевими. Однак у нашій колекції зібрані товари із середньою вартістю всього близько 700 рублів. При цьому ми намагалися бути не стереотипними: на користь якісних варіантів на День народження ми відмовилися від наїданих кожному іменних ложок і банальних сертифікатів на подарунок, які багато чому воліють дарувати власним колегам по роботі.

Нехай ваш подарунок на День народження буде незабутнім і задовольнить смаки навіть дуже вимогливого чоловіка.

Подарунок чоловікові на 50 років

На піввіковий ювілей дешевити з подарунками не варто. Це знаменна дата для кожної людини, яка підійшла до цього рубежу. Незвичайним презентом на День народження чоловікові 50 років може бути елітна портмоне, сувенірна зброя, докстанція або метеостанція на стіл. Все залежатиме від бажань винуватця урочистості та суми, яку ви розраховуєте витратити.

 1. Іменні гаманець або портмоне;
 2. Сувенірна зброя;
 3. Штоф для алкогольних напоїв;
 4. Шафа для вина;
 5. Годинник наручний;
 6. Новинки літератури;
 7. Пристрій для читання електронних книг;
 8. Настільний екокамін;
 9. Метеостанція на стіл;
 10. Шахи;
 11. Масажна накидка на стілець;
 12. Фітнесбраслет.

Що потрібно брати до уваги вибираючи подарунок

Вибір чоловічого подарунку залежить від дуже багатьох моментів: на яку торжество призначається подарунок, характер, стать, вік, хобі та рід занять ювіляра. Безпосередньо запитувати про подарунок не варто, проте нерідко можна зрозуміти з розмови з чоловіком, що він бажає як подарунок.

Подарунок має нести приємний настрій та бути несподіваним. Тільки уявіть, який власне предмет викличе у чоловіка радість та подив. Подарунок може бути дешевим і не дуже красивим, важливо, щоб він вибрали і з любов'ю.

Незвичайний презент на День народження чоловікові 60 років

Вибираючи подарунок чоловікові 60 років варто мати на увазі те, як винуватець урочистості звик відпочивати. У такому віці сім'я, хобі та друзі виходять на початковий план, затьмаривши вже набридлу роботу. Зробіть його місце відпочинку більш комфортним та затишним. Наприклад, встановіть гриль, гойдалки для саду чи меблі — на дачній ділянці. Новий телевізор, відеопроектор, функціональний пульт — для будинку. Надувний човен, похідний набір, камуфляжний костюм та болотники — для полювання або риболовлі.

 • Коптильня;
 • Барбекю, гриль;
 • меблі для саду;
 • Настільний екокамін;
 • Переносне радіо;
 • Годинник із радіо;
 • Програвач для вінілу;
 • Цифрова фоторамка із завантаженими туди фото сім'ї.

Купивши подарунок, пам'ятайте, не так важливо який предмет ви даруєте, а як його подаєте. Незвичайно оформіть коробку та обдумайте вручення. Презентувати подарунок на День народження чоловікові незвичайно ось основне мистецтво дарувальника. Спробуйте зробити це раптово, не ввечері за святковим столом, а раніше. Наприклад, відправте подарунок кур'єром до нього на роботу, покладіть на сидіння водія в його машину або в ліжко винуватця урочистості поки він спить. Ефект несподіванки подарує безліч добрих емоцій вашому дорогому чоловікові. А це і є головна цінність подарунку.

Топ 50 найкращих чоловічих подарунків на День народження

Насамперед давай пройдемося по тих речах, які сподобаються більшості чоловіків! Або хоча б визначишся, в який бік рухатись далі.

1. Настінна скретчкарта для туриста.
2. Комплект інструментів у подарунковому кейсі. Один з дуже банальних, але незмінно корисних подарунків.
3. Портсигар.
4. Люлька.
5. Сорочка. Ділові сорочки важко вибрати без примірки, тому подивися на щоденні моделі. Наприклад, із кумедним принтом.
6. Гаманець.
7. Пилосос для автомобіля.
8. Візитниця. Буде вкрай корисною для бізнес чоловіка.
9. Кальян.

10. Фірмовий наручний годинник.

11. Котел для плову.

12. Футболка з кумедним написом.
13. Швейцарський ніж. Неоціненний помічник у побутових завданнях та цілях, поїздках та подорожах.
14. Масажна накидка на крісло.
15. Пилосос для клавіатури.
16. Іонізатор повітря. Буде до речі і вдома, і на роботі.
17. Ретро друкарська машинка.
18. Якісний плед із вовни.
19. Краватка із затискачем.
20. Косметичний набір для догляду за бородою та вусами. Замість масмаркету давно є модні та стильні чоловічі торгові марки!21. Тример для бороди та вусів.
22. Небезпечна бритва. Найпрактичніший та стильний аксесуар.
23. Кікер або хокей.
24. Набір викруток. Чим більше насадок тим краще, так як це точно не завадить у побуті.
25. Домашній гриль.
26. Дорожній мангал, що складається.
27. Подарунковий набір із найрізноманітніших сортів кави або чаю. Сподобається і гурманам, і тим, хто бажає розібратися у власних смаках.
28. Гарні дорогі сигари.
29. Набір келихів з гравіюванням.
30. Програвач для вінілових платівок. Меломани будуть у захваті.

31. Подушка з ортопедичним ефектом.
32. Рюкзак трансформер. Прекрасний варіант для міста та для поїздок.
33. Набір аксесуарів для лазні.
34. Термокухоль. Вона зберігає напої теплими до 68 годин.
35. Набір прикольних шкарпеток. Як і у випадку з косметикою для голитися, зараз виникло багато класних брендів, про які чоловіки зазвичай не мають уявлення.
36. Сувенірне барило для пива.
37. Тематичний конструктор «Лего». Навіть найсуворіші чоловіки залишаються дітьми, коли надається можливість зібрати корабель піратів або зірку смерті.
38. Шоколадний набір у вигляді інструментів, годинників та інших аксесуарів для чоловіків.
39. Турка для кави.
40. Мініатюрне радіо. Стане в нагоді тим, хто весь вільний час проводить на дачній ділянці.

41. Сейфкнига.
42. Запонки. Тільки переконайся, що чоловік має сорочки, які він з ними носить.
43. Набір незвичайних чарок або келихів.
44. Оригінальний настільний календар.
45. Перова ручка з чорнилом.
46. Урожай набір для очищення взуття. Досить оригінальний та корисний подарунок.
47. Магнітна дошка для записів та нотаток.
48. Набір сталевих кубиків для віскі. Працює краще за будь-який лід!
49. Охолодна підставка для напоїв. Особливо потішить любителів гарного алкоголю.
50. Настільні головоломки. Щоб переключитися та вимкнутись під час важкого трудового дня.

Що не потрібно дарувати

Є речі, які не потрібно дарувати чоловікові. Вони не принесуть йому радості. До подібних речей відноситься начиння для кухні. Ножі, сковороди та каструлі – це не прекрасний подарунок для представника чоловіків. Не можна дарувати ліки та медичні прилади. Це буде нагадувати про те, що він хворий.

Також небажано підбирати тварин, які живуть вдома у вигляді подарунка. Це може завдати людині непотрібного клопоту.

Як організувати незвичайне вручення подарунку

Знайти чудовий подарунок це ще половина справи. Необхідно правильно вручити його, щоб викликати в людини емоції радості. Прекрасна ідея згорнути подарунок кількома шарами паперу та міцно заклеїти скотчем. Після можна взяти кілька коробок різноманітних розмірів і скласти їх одну в іншу, як у «матрьошку». Поки чоловік розпаковує власний подарунок, можна читати йому вірші із бажаннями.


Що подарувати чоловікові на день народження
Reviews 0

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Captcha