Статуэтки Sabadin Vittorio

Італійські фарфорові статуетки Sabadin

Поліпшені вироби з майстерні, яка створена в далекому 1975 році молодиком з великими планами, популярні по всьому світу. Молодий але одночасно талановитий художник Вітторіо приголомшив строгих цінителів порцеляни вже першою власною скульптурою. Майстер-самородок вирішив присвятити цій непростій справі все своє життя. Так виникла чудова історія крихітного павільйону, де були розроблені самі неповторні технології обробки благородного скла.

Це підприємство випускає порцелянові вироби-порцелянові статуетки, порцелянові скульптури, фігурки з порцеляни. Кожна фігурка це оригінальний образ, який у власному роді незвичайний і оригінальний. Будь-який виріб компанії має підпис Vittorio's Sabadin, це забезпечує цьому виробу неперевершену якість. Порцелянові колекції Vittorio Sabadin відомі по всьому світу не тільки колекціонерам, але і всім любителям художнього мистецтва, яке втілено в порцеляні. Ці фігурки і статуетки можуть бути прекрасними подарунками до будь-якого свята. 

Всі вироби мають фірмове клеймо, що захищає майстра від підробок. У декорі застосовується 24 каратне золото і гірський кришталь, Муранське скло і в більшості моделей камені Svarovski. Вироби майстерні художника Сабадіна дуже високо цінуються серед колекціонерів і шанувальників мистецтва.

SV-13 Фігура "Закохані" (Sabadin Vittorio)
3850грн.
SV-45 Фігура "Ангел на раковині" (Sabadin Vittorio)
1890грн.
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)