Вироби PAVONE

Вироби PAVONE

Павоне – Pavone) - італійський бренд, який спеціалізується на виробництві порцелянових виробів. Марка випускає аксесуари для інтер'єру, посуд і подарункову продукцію.

Справжня любов починається несподівано, а триває все життя. І даний нюанс можна віднести не тільки до людських взаємин, а й до своєї справи, хобі або захоплення. Колекціонери-люди, які відчувають справжню пристрасть до об'єкта власного бажання. Якщо ви познайомитеся хоча б з декількома шанувальниками виробів з порцеляни, то дуже здивуєтеся, адже багато хто з них почне гаряче протежіровать фігурки Павоне. Даний бренд вважається справжнім відкриттям для всіх шанувальників якісних вишуканих сувенірів з порцеляни. Кожен його виріб дійсно унікальний. Не вірите? А ви просто придивіться до представників його колекцій!

Основним матеріалом для виробництва виробів Павоне вважається фарфор білого кольору. Він слабо деформується при випалюванні, що дає можливість майстрам створювати вироби з великим числом дрібного декору.

Виробничою базою компанії вважаються Сучасні фабрики, обладнані новітнім обладнанням. Компанія Павоне має в своєму розпорядженні кілька заводів в Італії, які працюють за єдиною системою виробництва. Якісний контроль виробленої продукції виконується на кожному кроці виготовлення: від підготовки сировини до упаковки. Якщо помічена помилка, виріб знищують. Товари Павоне складного дизайну складаються з декількох частин. Фахівці компанії клеять їх за допомогою маси з порцеляни. Після випалу продукція виходить однаковою, стики стають невидимими. Процес фарбування порцеляни Павоне виконується ручним способом, потім їх покривають глазур'ю і обпалюють при температурі понад 1000 градусів. Іноді фахівці не застосовують глазур, залишаючи фарфорова поверхня Павоне матовою.

Виробництво

Компанія Павоне має кілька фабрик з виробництва порцеляни в Італії та Китаї. Всі заводи застосовують одну і ту ж виробничу технологію і загальну систему контролю якості. Основним матеріалом вважається твердий фарфор білого кольору, секрет виготовлення якого відкрили в країнах Європи у вісімнадцятому столітті. Даний матеріал слабо деформується при випалюванні, що дає прекрасну можливість створювати фігурки та інші вироби з великим числом дрібних деталей.

Вироби криволінійної форми збираються з декількох частин, які клеяться за допомогою маси з порцеляни. Після випалу стики побачити не можна і виріб виглядає монолітним.

Один з дуже відповідальних етапів-фарбування. Будь-який виріб фарбується вручну, після цього покривається за допомогою глазурі і обпалюється при великій температурі (більше 1000 градусів). У більшості випадків глазур не застосовується - тоді порцелянова поверхня виглядає матовою.

As-04 чайний н-р на 4 перс. "Лаце Росса "зелений
2305грн.
As-05 чайний н-р на 4 перс. "Лаце Росса "Блакитний
2305грн.
As-07 чайний н-р на 4 перс. "Дольче Луїза "розов / бузок
As-36 чайний н-р на 2 перс. "Граціозо Блю "Блакитний
As-40 чайний н-р на 2 перс. "Граціозо "оранж
1090грн.
As-41 чайний сервіз "Фіоре Дорато "розов
5860грн.
As-43 чайний н-р на 2 перс "Антонелла "оранж
1170грн.
As-44 чайний н-р на 2 перс "Антонелла "зелен
1170грн.
As-45 чайний н-р на 2 перс "Антонелла "голуб
1170грн.
As-46 чайний н-р на 2 перс "Антонелла "жовтий
1170грн.
As-48 чайний сервіз на 6 перс. "Ордженто Б'янко" (Pavone)
As-49 чайний сервіз на 6 перс. "Оро Палаццо" (Pavone)
6505грн.
As-50 чайний н-р на 2 перс. "Ізола-Белла" (Pavone)
1170грн.
As-56 чайний н-р на 2 перс. "Фіор Дель Аморе" (Pavone)
1170грн.
As-77 чайний сервіз "Санта Магдалена "голуб (Pavone)
Показано від 1 до 15 з 1732 (всього сторінок: 116)