Статуетки собак в інтер'єрі

Статуетки собак в інтер'єрі

29.10.2021
0

Собаку в інтер'єрі собачника можна зустріти на кожному кроці. Це і текстиль, декор стін і кераміка. А чому ж і ні? Потрібно погодиться, ми точно такі ж фанати, як і любите футболу або боксу. І якщо у вас в будинку ще мало собачого дизайну, забирайте ці ідеї для натхнення. А якщо бажаете купити фігурки собак, переходьте до нашого каталогу та вибирайте, вибір в нашому магазини дуже великий.

Види талісмана собаки

 • Собака з монетою щастя приваблює багатство і зупинить негативну енергію ша.
 • Фігурка собаки з горщиком монет означає безліч і постійний приплив грошей. Пес, що сидить на злитках золота - також символ благополуччя.
 • За фен-шуй собака з восьмикутником багуа оберігає простір для житла від негативу і вносить в будинок мир і взаєморозуміння. У самому центрі багуа розміщується символ Інь-ян-символ одного цілого, в якому констрастності заповнюють один одного і створюють потужну доброчинну енергію ци. Вісім триграм оберігають від духів зла.
 • Собака з жезлом Жуї, допомагає в реалізації планів і обіцяє щасливі зміни в житті.
 • Тварина з гарбузом-горлянкою означає невичерпну енергію, міцне здоров'я і довголіття, допомагає створити добрі і конфіденційні відносини між дітьми (підлітками) і дорослими.
 • Собачки фу зовні схожі на левів, завдяки чому їх ще називають левами Будди. Це парний амулет, який оберігає житло або офіс від негативної енергії ша.
 • Зображення цуценя уособлює кипучу енергію, оновлення і зростання.
 • Великий пес означає заступництво і віру в свої сили.

Фігурка собаки по фен-шуй

Перед тим як вникати в подробиці і дізнаватися більш точні характеристики фігурки собаки по фен-шуй, давайте подумаємо, які власне асоціації у вас з'являються при вигляді цього чудового тваринного-собаки?

 • друг, дружба;
 • відданість і лояльність;
 • захист (іноді небезпека);
 • веселе проведення часу;
 • їжа (якщо ви кореєць - ви обов'язково подумаєте про їжу :))

Так чи збігаються наші поняття і уявлення? Давайте подивимося. Крім усього перерахованого вище, собака символ по фен-шуй:

 • захист будинку від ворогів;
 • приносить в будинок радість і добро;
 • захист власника на шляху до задуманого, підтримка в справах;
 • спаситель життя і майна;

Фігурка собаки-значення по фен шуй

Про власних відданих чотириногих друзів люди кладуть пісні і знімають кінофільми. Вираз "собача відданість" давно стало метафорою, яку застосовують для характеристики найчесніших людей, не здатних на зраду і обман. Ясно, що вимоги фен шуй і собака в будинку-дві дуже добре поєднувані речі.

 • Не дуже важливо, про який власне талісман собаки йдеться. Справжній живий пес, фігурка, фотографія або проста м'яка іграшка - вони всі по повній програмі включають власні функції охорони.

Собачки Фу

Собаки проганяють гавкотом ворогів і оберігають хазяйське добро. Особливий оберіг у вигляді парочки собачок Фу можна розмістити в передпокої по протилежні сторони від дверей або на одній поличці, але так, щоб "Леви Будди" дивилися один на один. Такі охоронці ні за що не пропустять в середину породження темних Сил-нелюбов, злі думки, наклепи пліткарів та інший негатив. А ще відлякають квартирних злодіїв і гостей, що таять камінь за пазухою.

Грошовий песик

Ще один популярний талісман "грошова собака", що стискає в лапах золотий злиток або монету. Значення такої собаки по фен шуй в тому, щоб залучати нові матеріальні можливості і захищати вже зібране стан. Найактивніше амулет буде працювати, якщо помістити його на південному сході квартири, в зоні багатства.

Кому по фен шуй підійде символ "собака"?

Мабуть, немає на світі такої людини, яка не потребує постійної опіки вірного товариша.

 • Все ж найбільше статуетка собаки по фен щуй підійде для сімей.

Це чудова істота при всіх власних охоронних якостях вважається символом доброзичливості, відповідальності, істинної турботи про потомство. Вважається, що такий амулет вирівнює енергію Інь і Янь, тому в будинку, який розташований під його захистом, ставиться особлива обстановка любові і взаєморозуміння.

Амулет собаки фен-шуй повинен бути завжди на виду

Будь-яке парадне місце в будинку може прикрасити невелика фігурка. Передпокій, вірний пес зустрічає вас відданим поглядом, посміхніться йому, і буде вам спокійно після робочого дня.

Астрологи пропонують підбирати майданчик відкритого типу в північно-західній частині приміщення. На столі, комоді, на поличці і навіть на вікні біля горщика для квітки підходить симпатична, корисна собачка. У приватних будинках таку фігурку можна зустріти у дворі.

Амулет, подарований начальнику, показує повагу і лояльність товаришів по службі. Його необхідно тримати в кабінеті на столі для роботи, щоб уникнути неприємностей.

Захисний талісман у вигляді китайської монети щастя» Сюй " можна носити в кишені або сумочці. Такий оберіг з малюнком собаки часто вішають на поверхню стін квартири або офісу.

Матеріал і колір

Домашній оберіг у вигляді собаки по фен-шуй може бути зроблений з будь-яких матеріалів і бути різних кольорів. Ви можете підібрати фігурку з кераміки, порцеляни, скла, металу, дерева... навіть м'яка іграшка підійде для даної ролі-тому що в феншуй основне образ, символ. Постер, картина, панно, вишивка і будь-яке інше зображення чотириногого друга володіють тими ж магічними якостями, що і фігурки. Вони оберігають будинок від злодіїв, відважують не бажаних гостей і захищають спокій власників.

Статті блогу
Reviews 0

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Captcha