Які чашки для кави правильні

Які чашки для кави правильні

20.04.2022
0

Такий особливий напій, як кава, безсумнівно, потребує відповідної сервіровці. для того щоб насолоджуватися смаком "маленького чорного", варто потурбуватися як про його правильну подачу, так і про дегустацію. В якому посуді слід подавати каву? Про що потрібно пам'ятати під час світських і бізнес зустрічей за чашкою смачної кави?

Кавові ємності

Для більшості людей вживання кави вважається досить істотним щоденним ритуалом. Тому воно не повинно проходити в поспіху або в нервовій обстановці. Якщо ми хочемо відзначити його, ми повинні потурбуватися навіть про найдрібніші деталі. У кавовому savoir-vivre грамотний вибір посуду грає головну роль. Класично кава подається в білих порцелянових чашках. Для еспресо вибирайте ті, обсяг яких становить 50-70 мл. якщо ми хочемо приготувати капучино для гостей, то необхідно зробити трохи більше-об'ємом приблизно 150-180 мл. Кава латте і латте макіато найкраще подавати у високих прозорих склянках з ручками (220-250 мл), в яких дуже добре помітні всі верстви. Скляні судини також підійдуть для подачі кави з льодом. На відміну від тих, що призначаються для латте, у них не повинно бути ручку.

Подача кави

Як тільки ви придбаєте відповідний скляний посуд, ви зможете почати подавати ароматний напій власним гостям. Поставте чашку або склянку з кавою на блюдце. Розмістіть чайну ложку на праву сторону чашки або келиха так, щоб ручка була спрямована в сторону гостя. Завжди ставте порожню ємність з права від місця установки. Якщо ви хочете подати вже готовий напій, підніміться зліва від гостя і дозвольте йому самому взяти чашку з підноса. Потрібно стежити за тим, щоб напої подавалися в правильному порядку. Жінки завжди мають пріоритет. У ділових ситуаціях, однак, потрібно мати на увазі не тільки стать, але і ранг людей і подавати каву спочатку кожній жінці, а потім чоловікам.

Непогано також розігріти саму чашку перед подачею кави. Таким чином, він довше збереже тепло. Еспресо слід подавати зі склянкою води. Це допомагає промити інші аромати з рота і завдяки цьому дає можливість повною мірою насолоджуватися ароматним напоєм. Фанатам латте і латте макіато необхідно зробити спеціалізовані ложки з довгастою ручкою. Для кави з льодом потрібна соломинка.

Кавові аксесуари

З чим подавати каву? - Це вічна проблема кожного любителя цього оригінального напою. Існує поширена думка, що кава найкраще пити без добавок, так як тоді ви зможете насолоджуватися ним повністю. Але, якщо ви приймаєте гостей, буде хорошим тоном запропонувати їм Доповнення. Найбільш поширеним, безсумнівно, вважається молоко. Перед подачею на стіл його необхідно злегка розігріти (приблизно до 65 градусів) і збити. Молоко слід помістити в сливочник, встановлений на блюдце. Всупереч популярній думці, кава не комбінується з солодощами. Їх смак, в основному, дуже сильно контрастує з ароматом кави, що порушує дегустацію і не дає можливість відкрити всі тонкощі, невидимі в чашці. Зокрема, не рекомендується подавати до кави тістечка з начинкою крему. В якості солодких добавок краще застосовувати гіркий шоколад, пряне печиво або мигдаль, посипаний какао. Якщо ви п'єте каву під час сніданку,

Для подібного особливого напою, як кава, безсумнівно, необхідна відповідна атмосфера. для того щоб насолоджуватися смаком "маленького чорного", варто потурбуватися як про його правильну подачу, так і про дегустацію. В якому посуді слід подавати каву? Про що потрібно пам'ятати під час світських і бізнес зустрічей за чашкою смачної кави?

Проба кави

Ми теж повинні пам'ятати про правила savoir-vivre, коли вирішуємо зустрітися за чашкою смачної кави. Пропозиція про дегустацію завжди має виходити від власника. Якщо у вас є особливі смаки (припустимо, що ви п'єте каву лише з молоком), ви можете згадати про це. Спробуйте спробувати напій з належним витонченістю. Не забудьте, що кавова ложка необхідна лише для розмішування напою. Це необхідно робити непримітно, щоб не зачепити чашку. Після застосування покладіть ложку на блюдце всією поверхнею до чашки. Чайна ложечка не повинна притискатися до краєчка блюдця або залишатися всередині чашки. Теж дуже важливо правильно тримати чашку. Тримайте його так, щоб вказівний палець знаходився всередині вушка чашки, великий палець - зверху, а середній - знизу. Якщо слідувати цим нескладним правилам, то вживання особливого напою буде не тільки моментом задоволення, але і чудовою церемонією.

Інтернет магазин Подарок-Тут

Reviews 0

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Captcha