Вибір подарунка – як потрібно вибирати подарунок

Вибір подарунка – як потрібно вибирати подарунок

25.11.2021
0

Кожен зустрічається з питанням, Як правильно підібрати подарунок, який би щиро порадував рідну людину. Психологи кажуть, що, шукаючи подарунок, люди часто роблять помилки в мисленні - підсвідомо насамперед оцінюють все по собі і думають над тим, що б вони хотіли для себе. Психологи відзначають, що потрібно правильно розуміти, що ми вибираємо подарунок не для себе, а для іншої людини, і потрібно враховувати, що йому підійде і подобається, а не Вам.

Такій дії допомагає визначення типу характеру людини, якій дарується подарунок. З'ясування того, який з чотирьох типів характеру - холерик, сангвінік, меланхолік або флегматик - належить одержувачу подарунка, допоможе зрозуміти, що справить на нього враження.

Купуючи подарунок важливо не тільки подумати, Для кого він буде - коханій людині, кращому другу, сестричці або колезі, - але і знати, що йому подобається. З цієї причини, проаналізувавши характер одержувача, який в більшості випадків визначає його захоплення, купити подарунок буде значно простіше.
Незвичайні подарунки для сангвініка

Основна риса сангвініка-це швидка адаптація до нововведень і здатність бути оптимістом в самих різних ситуаціях. Сангвініки дуже комунікабельні, люблять спілкування, їх манери і мови спілкування дуже виразні. Вони не люблять сидіти на одному місці, не хочуть дотримуватися встановленого графіка, завжди шукають свіжих вражень.

Психологи кажуть, сангвінік дійсно буде радий незвичайному подарунку. Вони чудово підійдуть для активних або навіть екстремальних занять, наприклад як Парашутний спорт, які дають можливість вам як спробувати що-небудь нове, так і звільнити накопичену енергію. Вони також прекрасно підходять для презентів за участю інших людей, наприклад як ігри, командні спортивні види, подорожі. Ці презенти дають можливість сангвінікам безпосередньо спілкуватися і відчувати себе частиною великої компанії. Тим часом, подарунки, які вимагають великого терпіння або практичності, їм не підійдуть.
Холерикам важливо виділятися

А людям з холеричним характером властива висока чуттєвість і імпульсивність, їм характерні різкі рухи і чітко виражена емоції. Ці люди завжди намагаються присвятити себе власній діяльності на всі сто відсотків, і хочуть і вміють цікавитися відразу декількома речами.

Психологи радять холерикам, як і сангвінікам, дарувати активні розваги, в яких вони могли б спробувати що-небудь нове. Тому як вони імпульсивні, вони чудово підійдуть для речей, які пов'язані зі швидкістю, різкою реакцією.

Це може бути:

    екскурсія на гоночному автомобілі,
    випробування власних сил у парку пригод
    катання на лижах.

Жертвуючи речі, психологи радять дивитися на їх колір і форму - холерикам важливо, щоб подарований подарунок був яскравим і виділявся серед інших.
Прикольні подарунки-не для флегматиків

Флегматики-часті, спокійні люди. Вони чуттєві, проте не люблять показувати сильні емоції. Вони намагаються все планувати і не витрачати даремно час. Через велику посидючості і терпіння вони люблять довго займатися однією справою, з цієї причини флегматики прекрасно підходять для подарунків, що вимагають великого терпіння.

Це можуть бути:

    головоломка
    книга
    кулінарні уроки
    заняття, які розвивають художні здібності.

Флегматики люблять спокій і сталість, в зв'язку з цим необхідно уникати оригінальних, активних або шокуючих подарунків. Їх можуть збентежити великі сюрпризи або непрактичні подарунки. "Якщо ви вважаєте, що людина з подібним характером напружений і потребує маленьких веселощі, подаруйте що-небудь, це дасть Вам можливість розслабитися, наприклад - масаж, спа-процедури, квитки в театр. Або ж просто покличте на романтичну вечерю.
Підніміть настрій меланхолії

Меланхолікам потрібно ретельно купувати подарунки. Ці люди виділяються дуже високою чутливістю і сором'язливістю, стають емоційно вразливими в несприятливих умовах.

Меланхолікам варто дарувати побільше прикольних і оригінальних подарунків, наприклад, пов'язаних зі спортом, танцями або мистецтвом. Втім уникайте подарунків, які зажадають від вас виняткової мужності або здібностей, так як дана людина не любить сюрпризів. Меланхолік намагається все планувати заздалегідь, щоб сміливо собі дозволити купити подарунок.

Такій людині необхідна підтримка близьких, з цієї причини можна влаштувати командне заняття з компанією друзів або близьких - настолкі, дегустації або подібне розвага. Вручаючи таким людям презенти, потрібно добре постаратися їх зробити барвистими або додати в якості подарунка яскраві акценти наприклад:

    повітряна куля,
    фотографія,
    Музичні листівки.

Reviews 0

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Captcha