Компанія Bruno Costenaro (Італія)

BRUNO COSTENARO


Синьйор Бруно Костенаро, родоначальник і глава фірми, донині очолює майстерню в місті Мольвена, на північному сході Італії, яка вважається однією з найпрестижніших керамічних фабрик країни. Будь-який виріб, який несе клеймо "В.С.", Ceramiche Bruno Costenaro, виробляється тільки на підприємстві в Італії, в Мольвені. Фабрика Бруно Костенаро працює з пористою кахельною масою. Основа майбутнього виробу, витягнута з форми, обробляється вручну. Виробу надають глянцевий колір методом "а баньо" (занурення) і обпалюють при температурі 1020 градусів. При подібній температурі глазур робить кераміку сяючою і міцною. Виріб повністю прикрашається вручну. Після закінчення, за допомогою кисті наносять золото, кристали Swarovski і порцелянових янголят. Золото (24 карата) купується на великих фабриках Італії (Colorobbia) і Німеччини (Heraeus). Будь-який виріб має власний сертифікат якості.

Про Бруно Костенаро


Бруно Костенаро з'явився на світ в Бассано в 1940 році і почав осягати секрети кераміки у віці тринадцяти років, працюючи на підприємствах в Маростіке і Кассоле. У двадцять років він почав самостійну діяльність, спочатку з двома партнерами в місті Валлонара, після самостійно в місті П'янецце.

З часом роботи стало більше, і підприємство переїхало в Мольвену. Спочатку виробництво велося в підвальному приміщенні його нової резиденції; після, після багатьох жертв, він збудував майстерню, що примикає до його будинку, де він функціонує і донині.

Сила бізнесу була дивовижною, завдяки рівню творчості, інноваціям, зацікавленості в експорті, і також здатності компанії здолати кризу в цьому секторі бізнесу, давши роботу за цей час приблизно сімдесяти співробітникам, яких пан Костенаро навчив ремеслу: серед них його діти, які продовжують справу.

26 березня 2000 Бруно Костенаро був нагороджений почесного звання майстра-ремісника провінції Віченца, в знак поваги до зразкового життєвого образу, який він вів як особисто, так і професійно, відрізняючись відданістю роботі і щедрістю в передачі техніки і цінностей наступним поколінням. Навіть у наш час компанія Ceramiche Bruno Costenaro має перевагу бути однією з дуже престижних фабрик кераміки в регіоні, завжди дивиться в майбутнє, проводить дослідження для задоволення власних клієнтів, надаючи їм досить якісну художню продукцію.

BRUNO-10 Блюдо в стилі барроко "конвалії "
2430грн.
BRUNO-25 Кубок в стилі барроко "Кобальт "
13500грн.
BRUNO-33 Цукерниця в стилі барроко "Перлина "
7110грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)