Статуетки янголи

Ангели у вигляді стильних і красивих статуеток чудово підходять у вигляді подарунка для дорогої людини. Романтичні ангели (їх ще називають купідонами) є тонким дизайнерським елементам інтер'єру. Стильні ангели у вигляді фігурок прикрасять кожен будинок. 

Ангели з давніх пір заворожували і продовжують захоплювати і розпалювати уяву художників. З одного боку, вони здаються такими людяними, з іншого боку, вони залишаються позаземними істотами, які ховають багато таємниць. Одне можна сказати точно-фігури ангелів надзвичайно естетичні. Віра в цих істот як правило грунтується на переконанні, що ці крилаті божественні істоти оберігають нас, тому варто подарувати статуетки ангелів і янголят тому, кого ми любимо. Хорошим приводом подарувати статуетку людині який вам доріг може стати день бабусі або день дідуся, тому якщо вам потрібні на подарунок янголята статуетки купити їх ви можете в нашому магазині.

Романтичні ангели

Але потрібно пам'ятати, що фігурки, крім вищезгаданого релігійного і захисного підтексту, теж вважаються уособленням римського бога любові Купідона (також відомого як Купідон). Тому ангели-ідеальний подарунок і на жіночий день або День святого Валентина, адже ми символічно висловимо, що нас вразила стріла Купідона.

Необхідно виділити, що Грецький аналог Купідона, Ерос, також зображувався у вигляді ангела, але його образ не отримав подібної популярності, як той, що приписується Купідону.
Могутні ангели

Ми не повинні забувати, що, хоча в художньому контексті вони зображувалися в мистецтві як людиноподібні істоти, дорослі і красиві чоловіки або маленькі, милі янголята, ми не повинні забувати про їх релігійне походження. Ангели походять з Біблії і були там могутніми істотами, які служать Богу. Згідно самим різним систематикам, їх поділяють на ангельські хори, яких налічується від 7 до 11. 

Ангели і їх символізм

Крім раніше сказаних захисту і любові, ангели в мистецтві і культурі також означають чистоту і духовну невинність, і також силу, безсмертя і божественне досконалість. Завдяки цьому декоративні статуетки ангелів так добре підходять в якості подарунка як для молодих, так само і для людей у віці. Ангел може стати дуже прекрасним подарунком на День батька. 

Зрештою, невже батько не вважається ангелом-охоронцем власних дітей, дружини і всієї родини? Зрозуміло, так, завдяки цьому статуетка ангела буде чудовим і дуже зворушливим подарунком на цей випадок. 

Зрозуміло, ту ж роль можна відвести і мамі, тому статуетки ангелів будуть не менш гарною ідеєю для подарунка на день матері. Фігурка ангела-хранителя також буде чудовим подарунком від батьків дитині - як з приводів, таким як дні народження, так і з незвичайних, наприклад переїзд в інше місто або країну вчитися. Невже турботливий ангел не буде просто чудовим виразом любові батьків до дитини і побажанням йому всього найкращого на новому життєвому шляху, далеко від батьків, які завжди поруч?

Як можна помітити, ангел у вигляді фігурки буде ідеальним подарунком фактично з будь-якого приводу, адже його символіка до такої міри широка, що він підійде фактично до будь-якої ситуації, навіть в тому випадку, якщо начебто він в неї не впишеться.

Про багатофункціональність ангелів як подарунків говорить також їх присутність в культурі протягом довгого часу. Ангельські образи були присутні в роботах художників, які творили фактично в усі епохи. В епохи, в яких релігія грала найважливішу роль, наприклад, раніше або бароко, ангели найчастіше зображувалися в самих різних творах, як в живопису, так і на фресках або скульптурах.

Ангелів часто зображували як Хранителів, носіїв добрих звісток, провідників, і також посланців Бога і воїнів, що захищають світовий порядок.

Ангели-красиві декоративні статуетки

Статуетки ангелів і херувимів вважаються дуже популярним і, в той же час, класичним прикрасою. Ангели-це мотив, який особливо цікавий художникам-він є в живопису, скульптурі та інших видах мистецтва. 

Ангели і херувими викликають асоціації з нами в дуже позитивному ключі і, тому, будуть чудовою прикрасою інтер'єру в кожному будинку. Статуетки ангелів також підходять у вигляді подарунка. Їх можна подарувати людям, які люблять стильні прикраси, особливо з мотивом ангелів. Вони, зрозуміло, будуть прекрасним подарунком для бабусі, мами, і також для дітей - з нагоди Хрещення або причастя. Таким чином, ми зробимо дорогу людину щасливою. Але важливо вибрати фігурку, яка буде найкращим чином підходити смаку обдаровуваного людини. І це не повинно бути проблемою. 

Ангели в Podaroktut.com.ua

Наш магазин Podaroktut.com.ua має дуже багату пропозицію серед статуеток янголят. Перевагою фігурок вважається їх різноманітна обробка. Основним матеріалом, з якого зроблені фігурки, вважається кераміко-алебастровий конгломерат. Деякі покриті бронзою, інші-золоченням або порцеляною. За рахунок цього у статуетки буде власний характер, і кожна буде дійсно унікальним аксесуаром. 

У пропозиції нашого магазину Ви зможете знайти романтичні статуетки, дуже елегантні, але і надзвичайно розкішні. У нас є ангели в бароко стилі, в ампір стилі, в стилі арт-нуво або в тематиці рококо. Деякі фігурки мають характерно сакральний характер. Статуетки ангелів і херувимів грають іншу роль в інтер'єрах. Деякі з них, маленькі і дуже чудові янголята, будуть хорошим доповненням до очей. Інші дуже великі і виразні, тому вони можуть стати основним інтер'єрним прикрасою.

У ангелів і ангелів багато облич

У магазині Podaroktut.com.ua ви зможете знайти не тільки звичайні статуетки ангелів і янголят, а й прикрашені ними свічники, дзеркала, тарілки і вази, рамки для фотографій і шкатулки. Також красиво буде виглядати вішалка або полку, яка прикрашена фігурками ангелів. Статуетки ангелів і янголят будуть прикрасою вітальні, спальні, кабінету, дитячої кімнати і навіть коридору.

В категорії немає товарів